Kutsu vuosikokoukseen 2022 ja jäsentietojen päivitys

Tervetuloa kaikki yhdistyksen jäsenet vuosikokoukseen 1.4. klo 17:00, vuosikokousseminaarin päätteeksi. Vuosikokous toteutetaan etäyhteyksin (Zoom), ja linkki osallistumista varten lähetetään jäsenistölle sähköpostitse lähempänä tapahtumaa.

Huom! Mikäli olet yhdistyksen jäsen etkä ole saanut vuosikokouskutsua sähköpostitse, on mahdollista, että jäsentiedoissasi oleva sähköpostiosoite on vanhentunut tai siihen ei voida muusta syystä lähettää yhdistyksen jäsenkirjeitä ja tiedotteita. Voit siinä tapauksessa olla yhteydessä yhdistyksen sihteeriin Enni Rasmukseen (enni.rasmus.snpy@gmail.com) sähköpostiosoitteesi saattamiseksi ajan tasalle ennen vuosikokousta, jotta saat osallistumiseen tarvittavan linkin.

Tulemme kevään 2022 aikana avaamaan myös uudistetut jäsensivut, ja sähköpostiosoite toimii tunnuksena jäsenalueelle kirjautumisessa, joten siitäkin syystä sen saaminen ajan tasalle on tärkeää. Jäsensivujen avauduttua jäsenet pääsevät niiden kautta itse päivittämään yhteystietojaan.

Vuosikokouskutsu