Suomen neuropsykologinen yhdistys hakee uutta koulutussihteeriä – hakemukset 9.3.2022 mennessä

Suomen neuropsykologinen yhdistys etsii uutta koulutussihteeriä. Tehtävä tarjoaa hyvän mahdollisuuden tutustua Suomen neuropsykologiseen kenttään ja sopii mainiosti niin neuropsykologiasta kiinnostuneelle psykologian opiskelijalle, psykologille kuin myös neuropsykologillekin. Tehtävässä toimimisesta maksetaan palkkio, minkä lisäksi koulutussihteeri pääsee osallistumaan maksutta yhdistyksen järjestämiin koulutuksiin.

Koulutussihteerin tehtäviin kuuluu yhdistyksen seminaarien organisointi (mm. tilojen ja tarjoilujen varaaminen, seminaareista tiedottaminen ja ilmoittautumisten hallinta, koulutusmateriaalien tilaaminen, koulutuslaskut), johtokunnan kokouksiin osallistuminen ja yhdistyksen nettisivujen Koulutukset-osion päivittäminen. Tehtävään perehdyttäminen alkaa, kun sopiva hakija on valittu.

Mikäli kiinnostuit, lähetä vapaamuotoinen hakemus ja CV:si sähköpostilla osoitteeseen katri.e.mikkola@gmail.com 9.3.2022 mennessä.

Ystävällisin terveisin,
Katri Mikkola
koulutussihteeri
Suomen Neuropsykologinen yhdistys r.y.